قوانین و مقررات فروشگاه بن سای
پنل کاربری     |   ورود   |   ثبت نام

شرایط و مقررات

خواهشمندیم با هدف استفاده بهینه از خدمات قابل ارائه­ ی فروشگاه آنلاین بن سای موارد زیر، بادقت مطالعه گردد.

 

کلیه اصول و رویه ‏‌ های وب سایت بن سای منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران،قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیزموظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. قابل ذکر است، قوانین و مقررات مندرج،رویه ‏‌ ها و خدمات وب سایت گل­های زعیم در طول زمان قابل تغییر است کهاین تغییرات در همین صفحه به روز رسانی می­ گردند. بنابراین مسئولیت مطالعه وآگاهی از این تغییرات بر عهده کاربر است .

 

تعریف کاربر یا سفارش ­دهنده

کاربر یا سفارش ­دهنده به شخصی می­ گویند که وارد وب سایت بن سای به آدرس www.bonsai.ir   شود واز این سایت بازدید، خرید و اقدام به ثبت اطلاعات کاربری خود برای ثبت سفارش وبهره­ مندی از خدمات گل­های زعیم کند.

 

ارتباطات الکترونیکی

 

هنگامیکه شما از خدمات بن سای استفاده می ‏‌ کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت می ‏‌ کنید و خرید انجاممی­ دهید ، یا از طریق فرم‌های مختلف تماس، با ما ارتباط برقرار می‌کنید، اینارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می­گردد و در صورتی که درخواست شما با رعایتکلیه اصول و رویه ‏‌ ها باشد، شما موافقت می‌ کنید که بن سای به صورتالکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ، تلفن و سایر سرویس‌هایالکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد .

توجهگردد که آدرس پست الکترونیکی (ایمیل)  و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایلخود ثبت می‌کند، تنها  آدرس و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است وتمام مکاتبات و پاسخ‌ها از طریق آن­ها صورت می‌گیرد .

 

شرایط خرید، ثبت سفارش و تحویل کالا

 

کاربران وب سایت بن سای می­توانند به صورت 7 روز هفته و 24 ساعته، اقدام به ثبت سفارشنمایند و تمامی سفارشات ثبت شده، در طول ساعات کاری فروشگاه ( از ساعت 9 صبح تا 6 بعدازظهر ) روزهای کاری و همچنین اولین روز پس از تعطیلات پردازش می­گردد.

ثبتتمام سفارشات به صورت اینترنتی است و همه ­ی سفارشات ثبت شده در وب سایت بن سای همراهبا شماره سفارش است و فاکتور تایید خرید آن به صورت پست الکترونیکی به کاربر موردنظر ارسال می­گردد.

فروشگاه بن سای همیشه در تلاش است تا ارسال و تحویل صحیح تمامیه سفارشات ثبت شده با نهایت دقتو سرعت انجام گیرد، با این حال، چنانچه موجودی کالایی در بن سای به اتمام برسد،حتی پس از اقدام سفارش­ دهنده به سفارش‌ گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بنسای محفوظ است و یا سفارش ­دهنده می ‏‌ تواند به جای کالای به اتمام رسیده، کالای دیگری را جایگزین کند.

بن سای دات آی آر همواره دقت خواهد داشت تا موجودی کالاها در این وب سایت به روز وقیمت درج شده محصول و اطلاعات مربوط به آن صحیح باشد، با این وجود ، در صورتبروز مشکل در نهایی کردن سبد خرید ، درج اشتباه قیمت کالا و یا انصراف سفارش­دهنده ، مبلغ پرداخت شده در اسرع وقت و پس از هماهنگی با سفارش ­دهنده به حسابسفارش­ دهنده مسترد خواهد گردید.

فروشگاهبن سای حق تغییر روند ثبت سفارش و یا به طور کلی متوقف کردن سفارش گیری را برایخود محفوظ می­دارد.

چنانچه روند پردازش سفارش ثبت شده و یا پروسه پرداخت وجه اینترنتی در شبکه­ ی پرداخت باخطا مواجه گردد؛ کاربر می­تواند با قسمت پشتیبانی وب­سایت بن سای تماس برقرار کرده و سفارش خود را پی­گیری و یا پس از هماهنگی و راهنمایی بخش پشتیبانی مرحله و پروسهپرداخت را تکمیل کند . قابل ذکر است که در صورت به وجود آمدن این معضلات در صورت درخواست و تمایل کاربر به کنسل کردن و یا برگرداندن وجه پرداختی، فروشگاه بن سای پس از هماهنگی های لازم با کاربر و در اسرع وقت مبلغ پرداختی را به حساب کاربر بازخواهد گرداند.

کاربران محترم موظف هستند که در هنگام ثبت سفارش، اطلاعات درخواستی را به صورت کامل، دقیقو صحیح تکمیل نمایند و اطلاعات کاربری خود را بازبینی و تایید کنند. بدیهی است، درصورت ناقص یا نادرست بودن این اطلاعات ، فروشگاه بن سای برای کسب اطمینان از قطعیتسفارش، با سفارش ­دهنده تماس خواهد گرفت.

کاربران باید در نظر داشته باشند که مسئولیت هرگونه مغایرت و نقص در اطلاعات به عهده­ یسفارش­ دهنده است و مجموعه بن سای هیچ­گونه مسئولیتی در قبال مغایرت و نقص اطلاعاتو نشانی تحویل گیرنده بر عهده نخواهد داشت.

باتوجه به سیستمی بودن روند ثبت اینترنتی سفارش، تغییر در مشخصات فاکتور اصلا مقدورنخواهد بود بنابراین مجموعه بن سای خواهشمند است که کاربران محترم در هنگام تکمیلفرم مشخصات دقت لازم را ابراز دارند و اگر نیاز دارند که فاکتور به نامشرکت(حقوقی) برای آن­ها صادر گردد، هنگام ثبت سفارش خود با انتخاب گزینه­ی "فاکتور به­ نام شرکت صادر گردد" و وارد کردن مشخصات شرکت و یا سازمان موردنظر ، برای دریافت فاکتور به ­نام شرکت و یا سازمان اقدانم نمایند. همچنین نشانیکه سفارش­ دهنده به عنوان آدرس تحویل‌گیرنده ثبت یا انتخاب می‌کند، در فاکتور درجخواهد شد و لازم است که کاربران هنگام ثبت سفارش به این نکته توجه کافی داشته باشند، زیرا تغییر آدرس درج شده روی فاکتور پس از پردازش و تایید سفارش، امکان‌پذیرنیست.

فروشگاه بن سای این امکان را برای کاربران فراهم می­کند که در زمان تقریبی 24 ساعت پس ازثبت سفارش در روزهای عادی و حداقل در زمان تقریبی 48 ساعت پس از ثبت سفارش درروزهای شلوغ و مناسبتی ، سفارش درخواستی را به نشانی مورد نظر سفارش ­دهنده، تحویلدهد . بنابراین انتخاب صحیح زمان درخواستی برای تحویل سفارش بر عهده­ ی کاربرخواهد بود. در صورت انتخاب اشتباه ساعت تحویل توسط کاربر و کمتر از 24 ساعت، مجموعهبن سای حق تغییر ساعت تحویل را پس از هماهنگی­ های لازم با سفارش­ دهنده برای خودمحفوظ می­دارد.

درزمان تحویل سفارش ( در بازه زمانی درخواست شده ، توسط سفارش ­دهنده ) اگر گیرنده در محل و نشانی تعیین شده توسط سفارش­ دهنده حضور نداشته باشد یا از پذیرفتن سفارش امتناع کند ، مسئولیت آن بر عهده­ی سفارش­ دهنده خواهد بود و محصول به محل فروشگاه بن سای باز خواهد گشت و پس از هماهنگی با سفارش ­دهنده و همچنین در صورت تمایل سفارش­ دهنده و البته با هزینه ­ی ارسال دوباره­ ( برای سفارش ­دهنده) ، محصول به نشانی جدید و یا همان نشانی پیشین در زمانِ جدیدِ هماهنگ شده با سفارش­ دهنده ارسال خواهد گردید و وجه پرداختی مسترد نخواهد گشت. 

سفارش­ دهندگان آگاه باشند که در صورتی که سفارش به قصد غافلگیری و شگفت زده کردن گیرندهاست و همچنین تحویل­ گیرنده با اصرار خواهان آگاهی و دانستن نام سفارش­ دهنده باشد، فروشگاه بن سای نام سفارش ­دهنده را اعلام خواهد کرد و هیچ گونه مسئولیتی دراین زمینه متوجه مجموعه بن سای نخواهد بود.

فروشگاه بن سای همواره در تلاش است تا نهایت دقت و حوصله بکار گرفته شود و محصول آماده ­شده برای ارسال و تحویل به گیرنده کاملا مطابق با نمونه (تصویر) نمایش داده شده در وب­سایت باشد؛ با این حال با توجه به اینکه درخت یک کالای طبیعی و زنده است و موجودی گیاه به صورت روزانه است و هیچگاه دو گیاه دقیقاً یک شکل نمیباشد ممکن است تا 20 درصدمتفاوت باشد ؛ بنابراین تفاوت جزئی در فرم گیاه کاملاً طبیعی میباشد ، فروشگاه بنسای می­کوشد تا درختان انتخابی به گونه­ ای انتخاب گردند تا حد امکان با عکس مطابقت داشته باشند و محصول نهایی مشابه به تصویر ارسال گردد. با این حال، مجموعه بن سای حق وجود اختلاف در کالای تحویلی به گیرنده، نسبت به نمونه (تصویر) نمایش داده شده در وب سایت این مجموعه را تا حدود 20 درصد برای خود محفوظ می­دارد.